Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
welcome
hola! dobrodošel na forumu dancing in the moonlight, ki te popelje naprej v leto 2092 na prečudovito boro boro. pred registracijo se oglasi v seznamu prostih držav, kjer si za svoj lik izbereš državo in priimek (z izjemo m&m). na forum se registriraš z imenom in priimkom lika, z malimi črkami. forum je srednje težavnosti in ni cenzuriran!

location&time
BORA BORA

AVGUST 2092,

SONČNO 34 °C


c-box
talk as much as you want

staff team
-- chatroom - Page 2 Untitled-5

credits
skin je priredila tamsin po predlogu it's a marv. za forumske slike je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, seznam držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano.

Share
 

 -- chatroom

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyČet Maj 24, 2012 1:25 am

First topic message reminder :

-- chatroom

to je tema, v kateri lahko klepetate dokler vam srce poželi. pogovarjajte se o čemer koli si želite, spoznate nove ljudi in si predvsem krajšate čas.

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyTor Jun 05, 2012 2:58 am

A.a.a.a. hvala sej počasi mi bo poštekalo :$

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyTor Jun 05, 2012 3:06 am

haha ja no saj zato smo tu, da si pomagamo med sabo Very Happy

Nazaj na vrh Go down
monique orléans
royalty
royalty
monique orléans

posts : 24
jewels : 3
join date : 31/05/2012

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyTor Jun 05, 2012 4:48 am

    ohjaaaaa, pri nas tudi dežuje, ampak js tega nekak ne opazim ker smo z bff totalno opaljene na devetošolca z naše šole... mislim res prov uno, da norimo za njim xD

    in kako ste kaj drugi? Razz

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyTor Jun 05, 2012 4:52 am

danes dokaj dobro, čeprav sem popolnoma izmučena.
mama me sili, naj grem pod tuš, ampak sem prelena...

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 1:05 am

ma jest sm pa fhol super, končno sm pršla na komp... jutr me pa spet ne bo xD in ja zdele intenzivno odpisujem ane...

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 EmptyČet Jun 07, 2012 1:13 am

jaz sem super, izmučena od celodnevnega učenja, ob petih pa spet v knjižnico in učit. :Đ

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




-- chatroom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

-- chatroom

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC :: let's talk till our tounges fall off-