Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
welcome
hola! dobrodošel na forumu dancing in the moonlight, ki te popelje naprej v leto 2092 na prečudovito boro boro. pred registracijo se oglasi v seznamu prostih držav, kjer si za svoj lik izbereš državo in priimek (z izjemo m&m). na forum se registriraš z imenom in priimkom lika, z malimi črkami. forum je srednje težavnosti in ni cenzuriran!

location&time
BORA BORA

AVGUST 2092,

SONČNO 34 °C


c-box
talk as much as you want

staff team
-- chatroom Untitled-5

credits
skin je priredila tamsin po predlogu it's a marv. za forumske slike je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, seznam držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano.

Share
 

 -- chatroom

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: -- chatroom   -- chatroom EmptyČet Maj 24, 2012 1:25 am

-- chatroom

to je tema, v kateri lahko klepetate dokler vam srce poželi. pogovarjajte se o čemer koli si želite, spoznate nove ljudi in si predvsem krajšate čas.

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com
monique orléans
royalty
royalty
monique orléans

posts : 24
jewels : 3
join date : 31/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptySob Jun 02, 2012 7:17 pm

    heeeeeeejla Razz
    kako ste kaj? forum moram pohvalit, ker je ful zakon, izvirna idej in odlična izpeljava, zdej bi blo dobro oglaševat, da dobi čimveč članov (: ker imam občutek da bi blo iz njega lahko še veliiiiiik. samo zdaj ga moramo mal oživit, pa ko bo že nekaj članov gor bi blo dobro naredit kak dogodek, da bo bolj živo Razz
    okej, to sm js pa moje večno teženje xD vzemte to kot predlog in dobronameren nasvet prosim Very Happy

Nazaj na vrh Go down
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptySob Jun 02, 2012 10:26 pm

me veseli, da ti je všeč. Very Happy sicer moramo še tiste države dokončat in na žalost je vsem adminkam zmanjkalo idej. :/ drugače pa tudi jaz komaj čakam, da bo odprt, ker smo vse adminke v forum vložile veliko truda in svežih idej, zato bi bilo škoda, če bi forum ostal nedokončan in komaj čakam nove člane, seveda pa me razveselite že s tem, ko se na forum registrirate pred odprtjem. Very Happy se bom potrudila, da ga dokončamo že ta vikend. Very Happy

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 12:26 am

glede na to, da imam veliko idej, bi lahko malce pripomorala k reševanju težav z prostimi mesti v državah.
glede bolgarije: glede na to, da meji na črno morje, sem dobila nekaj idej. morda da sta obstajali dve družini(mislim, da si boste priimke morali kar sami izmisliti)in je kraljica v eni od družin povila dvojčici ali pa dvojčka. ta sta se med odraščanjem zelo navezala in zgledalo je, da bosta skupaj zasedla prestol. druga družina pa je postajala vse sovražnejša, kraljica recimo ni morala imeti otrok. tako so najeli neko osebo, ki je enega izmed dvojčkov ugrabil in odpeljal k sovražni družini. kmalu so se začele pojavljati govorice, da je kraljica sovražne družine posvojila deklico ali pa dečka, karkoli že. drugi dvojček pa je zelo žaloval in se na koncu vrgel v črno morje. njegov dvojček, tisti, ki naj bi bil posvojen, pa se je tudi sam ubil, ko je izvedel za to. sovražna družina se je zlomila, priznala ugrabitev in odnosi med družinama so postajali boljši, saj je ena žalovala za dvema članoma, druga družina pa za posvojenim sinom/hčerko. toda samo odnosi med starejšimi so postajali boljši; najstniki iz obeh družin so krivili vsak drugo družino za izgubo svojih sestričen/bratrancev in podobnega.
sicer pa je samo ideja, ni nujno da jo uporabite. samo pomagala bi rada : )

Nazaj na vrh Go down
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 12:34 am

ideja je super in jo bom uporabila, če smem seveda Very Happy drugače pa, če imaš še kakšno idejo me kontaktiraj na pm, ker bi mi pomoč resnično prišla prav, glede na to, da si vsi želimo, da se forum odpre čimprej. kot pravim, se bom potrudila, da končam forum že ta vikend, in vem, da je bilo to rečeno že velikokrat upam, da vam tokrat ne bom dajala lažnega upanja, ker to ni moja želja. tvojo idejo malo prilagodim po kosilu, in se že veselim, da boš podala še kakšno, če jo seveda imaš in imaš takšen interes :*

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 12:37 am

seveda jo lahko uporabiš Very Happy te kontaktiram po zs, takoj ko dobim še kakšno

Nazaj na vrh Go down
monique orléans
royalty
royalty
monique orléans

posts : 24
jewels : 3
join date : 31/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 4:50 am

    uff, lepo potem Very Happy mogoče dobim še jaz kakšno idejo pa napišem na zs, bom vidla če mi bo padlo kaj na pamet. ampak je forum res zelo kul in bi blo tudi meni žal če bi propadel or smth. ^^

    in drugače, kako ste kaj? vreme sicer ni lih neki božansko, vsaj pri nas, ampak bomo že preživel Razz

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 4:53 am

jaz sem dobro, ostali?
sicer pa ravnokar pijem svojo kavo s priokusom čokolade, poslušam Wonderful Africa Chill Music in premišljujem, kake ideje bi bile še posrečene.
sicer pa vreme tu v posavju tudi ni kaj pretirano božansko... predvčerajšnjem je bila toča, za včeraj ne vem, ker sem obiskala babico v ljubljani v bolnišnici. kakšno pa je kaj vreme drugje?

Nazaj na vrh Go down
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 5:22 am

jaz sem uredu, sicer pa sem na obisku pri bratrancu in sestrični. Precej dolgčas mi je, zato vsake toliko časa pridem na forum preko telefona in komaj čakam, da pridem domov. Very Happy vreme pri nas se ves čas menjava. Nekaj časa imamo sonce, potem pa ze pada dež. Zadnji teden sploh ne vem kako bi se oblekla, ker me enkrat zebe, drugič pa mi je vroče...

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 5:29 am

ja, podobno je tudi v posavju. zadnjič sem bila z podaljšanim bivanjem na igrišu za šolo, pripekalo je ko v peklu, da nisi mogel niti normalno pogledat naokrog, potem grem pa čez deset minut na avtobusno pa se ulije ko iz škafa.

Nazaj na vrh Go down
monique orléans
royalty
royalty
monique orléans

posts : 24
jewels : 3
join date : 31/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 6:35 am

    sej pr nas je tud tko - večino časa oblačno sam soparno ko hudič in potem se usake tok ulije ko zmešano. skratka, grozno. sam ja, zto pa js zdej uživam z odličnimi kokicami in seveda forevr & evr najbolšim filmom harry potter^^ ufff, totalna uživancija Razz

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 7:41 am

    mah, tle pr nas je lilo cel dan. in ja čemerno vreme, čemerni ljudje, tak da ni bilo prou nič fajn... +pozabila na tisto jebeno sejanje na partisu in nimam več filmou. umrla bom takoj če dobim dovoljenje Wink

Nazaj na vrh Go down
tamsin
the staff
the staff
tamsin

posts : 182
jewels : 0
join date : 18/04/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 11:09 am

v lj je zdej zaenkrat sranje od vremena in čakam, da pride sonček, da bom lahko začela pet sonček je in jst sm skuštrana. xd drugače pa xander, si res želiš sodelovati na forumu ali se si malo zmotila? (: drugače pa bo forum mislim, da jutri uradno odprt : D

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 8:57 pm

mjah, sicer ne vem prav dobro kako sm prišla na tale forumčk, se mi je zdel pač super in sm se prijavila. če pa rabite pomoč pa lahk kej pomagam, ja. učeri se mi pol ni dal pisat opisa, tak da zdele pride, brez skrbi. jutri? no jest pridm na komp lahk šele u sredo, tk da bom takrt začela pisat.

Nazaj na vrh Go down
tamsin
the staff
the staff
tamsin

posts : 182
jewels : 0
join date : 18/04/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyNed Jun 03, 2012 9:09 pm

ok, ni problema (: ne, ne danes. v bistvu je že odprt :'D

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyPon Jun 04, 2012 1:25 am

amh ja, opažam. mogoče še clo kakšn post skupej spravim.

in kako ste kej danes? vreme pri nas za odtenek boljše^^ sicer še zmeri cloudy ampak okej. in vpliva name, morm rečt. in tut dejstvo, da bom jutr uprašana zgodovino me ne sprav več za knjige. popolnoma sem done s to šolo in ja klas obm že nardila.

Nazaj na vrh Go down
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyPon Jun 04, 2012 8:20 am

Heey kako ste kaj Very Happy

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyPon Jun 04, 2012 8:50 am

dobro, ti?

Nazaj na vrh Go down
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyPon Jun 04, 2012 8:53 am

pa super kaj mate kje kako temo kjer se lahk dogovoriš za RPG jaz sem sicer eno že odprla :$$
kako ste meli danes kaj vreme ?

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyPon Jun 04, 2012 8:58 am

sicer nočem biti nevljudna, ampak verjetno si nova v rpg vodah, kajne?
najpogosteje se povezave namreč na takišnih in podobnih forumih dogovarjajo prek plot pageov(vsaj mislim, da se tako reče)
drugače pa vreme sice rni ravno popolno, kar naprej se menjava. najprej je sončno, zatem pa se začnejo zgrinjat oblaki

Nazaj na vrh Go down
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyTor Jun 05, 2012 2:28 am

Ne nisem ampak nikol nisn bla prijavlena v onem pravem RPG amapk oni ko so bolj tak Razz
Pri nas pa drugače dežuje Sad

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyTor Jun 05, 2012 2:38 am

Ko napišeš po nekaj vrstic, tisto kar počneš v oklepajih itd.?

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyTor Jun 05, 2012 2:44 am

takšni rpg forumi so izključno za krajšanje dolgčasa, iz njih ne moreš potegniti nič dobrega. poleti, ko nimaš inspiracije za dolgo pisanje in ob vročih dnevih je fino, drugače pa so taki forumi brez vezni. sama sem jih dolgo časa obiskovala, sedaj pa sem to opustila, ker so mi res brez veze.

Nazaj na vrh Go down
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyTor Jun 05, 2012 2:46 am

Sej tudi meni so postali dolgočasni zato se še ne znajdem najboljše :$ amm torej se tukaj dogovriš za pisanje https://something-borrowed.slovenianforum.com/f6-meet-greet

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom EmptyTor Jun 05, 2012 2:48 am

ja, pišeš v teme tistih s katero želiš imeti neko povezavo Very Happy in se potem dogovoriš tudi kakšno, ponavadi po zasebnih sporočilih, lahko pa tudi v tisti temi.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




-- chatroom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- chatroom   -- chatroom Empty

Nazaj na vrh Go down
 

-- chatroom

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: OOC :: let's talk till our tounges fall off-