Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
welcome
hola! dobrodošel na forumu dancing in the moonlight, ki te popelje naprej v leto 2092 na prečudovito boro boro. pred registracijo se oglasi v seznamu prostih držav, kjer si za svoj lik izbereš državo in priimek (z izjemo m&m). na forum se registriraš z imenom in priimkom lika, z malimi črkami. forum je srednje težavnosti in ni cenzuriran!

location&time
BORA BORA

AVGUST 2092,

SONČNO 34 °C


c-box
talk as much as you want

staff team
-- promise me one thing and i'm yours. Untitled-5

credits
skin je priredila tamsin po predlogu it's a marv. za forumske slike je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, seznam držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano.

Share
 

 -- promise me one thing and i'm yours.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptyNed Jun 03, 2012 12:39 pm

elisabeth grace swanson-- promise me one thing and i'm yours. Tumblr_m4zwk99GYv1rq82fy
eighteen ;; usa ;; princess
stubborn ;; confident ;; talkative ;; loud ;; funny ;; lively ;; communicative ;; attention seeker ;; energetic ;; rebellious ;; jealous ;; naive ;; cocky ;; smug ;; vindictive ;; gentle ;; adrenaline addiction ;; loving ;; sensitive
osemnajstletna ameriška lepotička uživa najstniško življenje, poznana je daleč naokoli in nikoli ne ostane neopažena. ne ozira se na mnenja drugih in velikokrat osramoti kraljevo družino združenih držav amerike, kar sta njena starša vedno spretno prikrila. ni ljubiteljica nadzora, njen svet pa se vrti okoli alkohola, zabav, drog, seksa in spletk. kralj in kraljica združenih držav amerike sta jo v plemiški tabor poslala z željo, da bo nekdo spremenil smisel njenega življenja. zaželjene so vse povezave od prepovedanih romanc pa vse do najhujših tekmic in sovražnikov. in seveda... drama.
      connections;
      -- mr. adrien bourbon fwb
      -- mr. xander schmid one side crush
      -- mrs. monique orléans rivals

Nazaj na vrh Go down
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptyTor Jun 05, 2012 3:19 am

Something for me maybe ? Smile

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptyTor Jun 05, 2012 3:25 am

sure, si imela že karkoli v mislih?

Nazaj na vrh Go down
elena castillo
royalty
royalty
elena castillo

posts : 14
jewels : 0
join date : 04/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptyTor Jun 05, 2012 6:11 am

nič ekstra Very Happy maš možnost izbire

Nazaj na vrh Go down
nawi amon
the maid
the maid
nawi amon

posts : 11
jewels : 1
join date : 06/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptySre Jun 06, 2012 4:51 am

anything for nawi?

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptySre Jun 06, 2012 8:27 am

elena nimam neke ideje, tako da tebi prepustim prosto pot. ko dobiš kakšno idejo mi pošlji pm.(:

nawi sure, kakšna ideja?

Nazaj na vrh Go down
nawi amon
the maid
the maid
nawi amon

posts : 11
jewels : 1
join date : 06/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptySre Jun 06, 2012 4:48 pm

nak, nobene posebne ideje še ne, na žalost,

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptyČet Jun 07, 2012 1:14 am

nawi jst tud ne -.- mogoče se prek pm zmeniva, kaj praviš? upam, da dobiva kakšno idejo.

Nazaj na vrh Go down
nawi amon
the maid
the maid
nawi amon

posts : 11
jewels : 1
join date : 06/06/2012

-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. EmptyČet Jun 07, 2012 1:16 am

ok, upam enako.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




-- promise me one thing and i'm yours. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- promise me one thing and i'm yours.   -- promise me one thing and i'm yours. Empty

Nazaj na vrh Go down
 

-- promise me one thing and i'm yours.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ROYAL PAIN IN THE ARSE :: meet & greet-