Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
welcome
hola! dobrodošel na forumu dancing in the moonlight, ki te popelje naprej v leto 2092 na prečudovito boro boro. pred registracijo se oglasi v seznamu prostih držav, kjer si za svoj lik izbereš državo in priimek (z izjemo m&m). na forum se registriraš z imenom in priimkom lika, z malimi črkami. forum je srednje težavnosti in ni cenzuriran!

location&time
BORA BORA

AVGUST 2092,

SONČNO 34 °C


c-box
talk as much as you want

staff team
elisabeth grace swanson Untitled-5

credits
skin je priredila tamsin po predlogu it's a marv. za forumske slike je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, seznam držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano.

Share
 

 elisabeth grace swanson

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

elisabeth grace swanson Empty
ObjavljaNaslov sporočila: elisabeth grace swanson   elisabeth grace swanson EmptyPet Jun 01, 2012 8:06 am


ELISABETH GRACE SWANSON

forget all the bullshit and drama and live your life with sexy smile on your face




FULL NAME
elisabeth grace swanson
NICKNAMES
lisa, beth, grace
AGE
28th june 2074 (18 years)
GENDER
female
SEXUALITY
heterosexual
MEMBER GROUP
royal
PLAY-BY
lucy hale


OKAY, WHY DON'T YOU TELL US A LITTLE ABOUT YOUR FABULOUS LIFE?

moje ime je elisabeth rose swanson. stara sem osemnajst let, rodila pa sem se 28. junija v new yorku. vsekakor nisem taka kot ljudje od mene pričakujejo. morala bi biti ugledna, vljudna, mirna, zadržana in resna princesa. dobra predstavnica swanson družine. ljudje so od mene vedno pričakovali, da bom uglajena, navsezadnje sem dekle. ampak zagotavljam vam, da nisem taka kot druge princeske sveta. nisem naučena, kako moram pravilno držati žlico, piti iz kozarca ali sedeti vzravnano. zanimajo me prav vsakdanje stvari. kot je že dobro znano, najstniške plemiče predvsem zanimajo droge, pripadniki nasprotnega spola, seks, alkohol, spletke in zabave. navsezadnje smo vsi še mladi, življenje moramo uživati. moja starša, ki sedita na prestolu združenih držav amerike, se s svojimi otroci ne ukvarjata preveč, dokler ne osramotimo družino z nepričakovanim naraščajem ali prikrito poroko lahko počnemo karkoli si želimo. od malih nog mislim s svojo glavo. tako sem bila tudi naučena, kajti hišna gospodinja, ki je vzgojila vse moje brate in sestre je bila izredno modra ženska. naučila me je le dobrih stvari in polovico mojega kratkega življenja je bila zame najpomembnejša oseba na planetu. in seveda sem s časoma svojo knjigo pravljic zamenjala z modnimi revijami, plišastega medvedka s prenosnim telefonom, škatlo igrač z najboljšimi ličili in slinčke ter pletene jopice s polno omaro najdražjih in modernejših oblačil. takrat je bil zame čas, da si poiščem mesto v družbi, in vsekakor je bil moj cilj splezati visoko, kakor se je le dalo. po celi kraljevini sem poznana, kot zabavno dekle, ki vedno doseže, kar hoče in se ne ozira na posledice. sem odvisnica od adrenalina in počnem vse kar se ne sme. sem vedno nasmejana mala lepotička, ki ji nikoli ne zmanjka besed in energije. ampak moram priznati, da znam biti izredno ljubosumna, domišljava, samovšečna, maščevalna in naivna. kljub temu, da me fantje hitro spravijo v posteljo, upam, da bom nekega dne našla tistega pravega in si z njim ustvarila prijetno družino. sem ljubeča do svoje družine, nežna in izredno občutljiva. svoja čustva na prvi pogled dobro skrijem, a ko sem sama se pogosto zjočem. potrebujem pozornost, še posebno zato, ker sem majhna in me navadno ne opazijo takoj. takrat se počutim zapostavljena in hrepenim po tem, da bi me kdo opazil. zato sem glasna in povzročiteljica največjih škandalov daleč naokoli. pogosto se znajdem v postelji neznanih fantov in skoraj nikoli se ne spomnim kako sem tja prišla. seveda pa se najraje zapletem z fitzgeraldovimi in chamberlainovi, ki so eni izmed nas plemičev. in tako sem bila poslana v ta nesmiselni tabor, ki mi ne pomeni prav nič. morda le omejitev mojega do zdaj popolnega življenja. in samo, da vas opomnim: strup se nahaja v malih stekleničkah.

YOUR NAME/ALIAS
lina
EXPERIENCE
približno pol leta
CONTACT
pm, skype, facebook, twitter, tumblr.
ANYTHING ELSE
hejla. ime mi je lina in sem iz novega mesta, stara sem 15 let, rada berem in fotografiram. na forume se zatečem, zato ker mi je veliko časa v mojem življenju dolgčas, drugače pa se predvsem družim z mojimi najboljšimi pikci in pikicami, ki so res odlični prijatelji in predvsem uživam moja najstniška leta. sem odvisnica od kofeina, vsega sadja in predolgih telefonskih pogovorov. po osebnosti sem ponavadi zelo podobna mojim likom, ker mi je tako še najlažje pisat. obožujem žalostne, romantične, resnične filme in knjige, rada jokam ob njih. torej če, me želite kontaktirati, je v prvi vrsti zs, drugače pa me lahko prosite tudi za skype, msn, facebook, tumblr, twitter.


Nazaj na vrh Go down
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

elisabeth grace swanson Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: elisabeth grace swanson   elisabeth grace swanson EmptyPet Jun 01, 2012 8:18 am

-- you've been accepted to bora bora.
-- we wish you nice staying.

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com
 

elisabeth grace swanson

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ROYAL PAIN IN THE ARSE :: royal pains in the arse :: accepted-