Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
welcome
hola! dobrodošel na forumu dancing in the moonlight, ki te popelje naprej v leto 2092 na prečudovito boro boro. pred registracijo se oglasi v seznamu prostih držav, kjer si za svoj lik izbereš državo in priimek (z izjemo m&m). na forum se registriraš z imenom in priimkom lika, z malimi črkami. forum je srednje težavnosti in ni cenzuriran!

location&time
BORA BORA

AVGUST 2092,

SONČNO 34 °C


c-box
talk as much as you want

staff team
GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Untitled-5

credits
skin je priredila tamsin po predlogu it's a marv. za forumske slike je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, seznam držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano.

Share
 

 GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 10:13 pm

--xander jörg schmid--
GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Tumblr_m3nv5dtQ6I1rtwosco1_500
+intelligent+handsome+confident+elegant+arrogant+manipulative+

    zdi se, da za mladega nemškega princa nihče ni dovolj dober. sam svoj gospodar, kot se rad imenuje, misli, da je boljši od vseh: kar pa ni popolnoma zgrešeno. je privlačen, pameten in z visoko izobrazbo. z ljudmi manipulira kot za šalo in vodi stvari popolnoma po svoje. in seveda misli, da ga nihče nikoli ne bo mogel obvladati. tako je tudi res bilo: do sedaj.

    connections:

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 10:24 pm

anything for my lisa? :$

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 10:35 pm

možna kakšna povezava za mojo persephone?

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:00 pm

    Elisabeth: sure, she seems pretty amazing :3 se mi pa zdi da sta si popolnoma različna so... Ideja?

    Persephone: of course je možna. in ker je šla tale francizinja že čez marsikaj bi bila možna prenašat tut xandra ane Wink

    Nimam inspiracije, es tut mir leid.

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:02 pm

ja, bi ga bila možna prenašati. sicer pa je iz grčije Smile

Nazaj na vrh Go down
elisabeth swanson
royalty
royalty
elisabeth swanson

posts : 38
jewels : 4
join date : 01/06/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:02 pm

dobiš pm, ko se kaj spomnim. :$

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:10 pm

    lisa: zmenjeno.

    persephone: ops. my bad. Smile mogoče xander sploh ne bi opazil, da je ona v depresiji (on itak gleda sam na svojo rit) in pol ja ne bi mogu tut razumet te njene ljubezni do živali... mogoče bi mu bla punca neke vrste uganka in bi o njej hotel izvedet več. obstajajo pa itak še boljše ideje xD

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:13 pm

saj mi je tvoja zelo všeč, sama se verjetno zdajle ne bi morala spomnit kaj boljšega.
boš ti začela ali naj jaz?

Nazaj na vrh Go down
xander schmid
royalty
royalty
xander schmid

posts : 25
jewels : 0
join date : 03/06/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:15 pm

lahko ti? ker imaš opravka z trenutno največjo lenobo na svetu.

Nazaj na vrh Go down
persephone xanthopoulos
royalty
royalty
persephone xanthopoulos

posts : 55
jewels : 1
join date : 27/05/2012

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. EmptyNed Jun 03, 2012 11:15 pm

ok, bom, ko napišem post za monique. ti sporočim po zs link ko napišem

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.   GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU. Empty

Nazaj na vrh Go down
 

GIVE ME ONE GOOD REASON TO TRUST YOU.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ROYAL PAIN IN THE ARSE :: meet & greet-