Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
welcome
hola! dobrodošel na forumu dancing in the moonlight, ki te popelje naprej v leto 2092 na prečudovito boro boro. pred registracijo se oglasi v seznamu prostih držav, kjer si za svoj lik izbereš državo in priimek (z izjemo m&m). na forum se registriraš z imenom in priimkom lika, z malimi črkami. forum je srednje težavnosti in ni cenzuriran!

location&time
BORA BORA

AVGUST 2092,

SONČNO 34 °C


c-box
talk as much as you want

staff team
-- golden book Untitled-5

credits
skin je priredila tamsin po predlogu it's a marv. za forumske slike je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, seznam držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano.

Share
 

 -- golden book

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
emma
the staff
the staff
emma

posts : 207
jewels : 0
join date : 11/04/2012
age : 27

-- golden book Empty
ObjavljaNaslov sporočila: -- golden book   -- golden book EmptySre Apr 18, 2012 8:52 pm

-- golden book



naša knjiga mnenj je odprta za vse; predloge, pohvale, pritožbe oz. kritike. seveda bomo najbolj veseli pohval in predlogov, ampak sprejeli bomo tudi kritike, dokler jih poveste mirno in nikogar ne žalite. želje in predloge bomo poskusili uresničiti, napake pa popraviti, kar se da hitro.

Nazaj na vrh Go down
https://something-borrowed.slovenianforum.com
Gost
Gost



-- golden book Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- golden book   -- golden book EmptyPon Jun 18, 2012 3:19 am

najlepša hvala, da ste kopirale iz foruma tottaly diva ter poslale zahtevo, da ga izbrišemo. ne bomo ga. da najprej vse lepo obrazložim. ena od admink tega foruma je bila prej prijavljena na tottaly diva forumu. gor je bila tudi adminka. nekega 'sončnega in mirnega dne Very Happy' pa je moj forum, totally diva 'izginil.' poslala sem prošnjo na forumotion za obnovo foruma in ti so mi prijazno ustregli. ko sem čez nekaj dni brskala po slovenianforumu, da bi našla kakšen partnerski forum, sem naletela na tale forum in na njem našla mojo grafiko. potem, zopet čez nekaj dni pa sem šla nazaj na totally diva, seveda res jezna, tam pa sem dobila dve nesramni sporočili, da naj izbrišem forum. ena od njiju mi je tudi rekla, da sem prasica. in sedaj vam to besedo vračam, predvsem tisti adminki, ki je izbrisala moj forum, pa tudi tisti, ki je bila tako žaljiva.
kakorkoli, jaz sem mislila, da bomo postale prijateljice, a sedaj vidim, da ste ve preveč butaste in zaostale za kaj takega.

-- golden book Tumblr_m4gx5f5LIu1r43fp6

Nazaj na vrh Go down
tamsin
the staff
the staff
tamsin

posts : 182
jewels : 0
join date : 18/04/2012

-- golden book Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- golden book   -- golden book EmptyPon Jun 18, 2012 4:46 am

a še f*cking pritožbe ne znaš NAPISAT BREZ DA BI KOPIRALA EMMO? še tukile ti bom napisala isto, kot sem ti na tvojem forumu. grafika je MOJA LAST IN ELLETTINA, JST SM NAŠLA SLIKCE NA TUMBLRJU IN JIH POTEM PREUREDILA! GRAFIKA ZA RANKE PA JE OD ELLETTE!! ZASNOVA NAŠEGA FORUMA JE UNIKAT, JST OSEBNO SEM SI ZAMISLILA OSNOVNO IDEJO IN POTEM SMO JO Z ADMINKAMI ŠE MALO PREUREDILE!!!!! RES NE VEM KAJ HOČEŠ PRIDOBIT S TEM, DA KOPIRAŠ NAŠ FORUM! ŠE IME SI KOPIRALA ... -.-
če ti to ni DOVOLJ JASNO, maš napisano še v zaslugah, ki so btw v levem spodnjem kotu foruma. evo ga, ti bom recitirala, da ne boš rekla da nisi našla;
"skin je priredila tamsin po predlogu IT'S A MARV. za forumske SLIKE je poskrbela tamsin, header in ostala grafika je delo ellette. zasnovo so priskrbele vse adminke, SEZNAM držav je s pomočjo presephone in tamsin uredila emma. vsa sporočila in opisi so delo/last članov foruma. kakršnokoli kopiranje je brez predhodnega dovoljenja prepovedano."

res sem hotela tole rešit brez kakršnegakoli cirkusa, ampak vidim, da drugače ne gre. res je žalostno, da so nekateri ljudje take barabe - pa samo za forum se gre, kjer bi si lahko uporabila na tisoče drugih tem. ne čudim se, da je svet v takem dreku, če na njem živijo taki ljudje, ki počnejo take stvari še na mnogo drugih bolj resnih področjih.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




-- golden book Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- golden book   -- golden book Empty

Nazaj na vrh Go down
 

-- golden book

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WILD AND FREE :: enlighten us with your fresh ideas-